Co to jest pedicure? W najprostszej formie jest to zabieg pielęgnujący stopy. Jeżeli więc dręczą Cię twarde pięty lub niezadbane paznokcie, zapraszamy na pedicure kosmetyczny wykonywany przez profesjonalistów w La Petit.

PEDICURE BIOLOGICZNY

Pedicure biologiczny to najprostszy z zabiegów tego typu. Polega na zastosowaniu frezarki do pedicure, dzięki której podeszwa stopy zostaje wygładzona. Ponadto wykonuje się wycinanie skórek, opracowuje paznokcie, wmasowuje oliwkę w skórki, a także aplikuje krem. To najprostszy sposób na twarde pięty i niezadbane paznokcie.

PEDICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM

Jest to odmiana pedicure, która polega na wzbogaceniu pedicure’u biologicznego o malowanie paznokci. Wykonywane są te same zabiegi pielęgnacyjne, stosowana jest frezarka do pedicure’u, wycina się skórki. Na koniec wykonuje się malowanie paznokci u nóg. Może być to pedicure hybrydowy lub wykonywany zwykłymi lakierami.

WSKAZANIA

Pedicure to zabieg dla wszystkich tych, którzy chcą profesjonalnie zadbać o schludny wygląd stóp. W zależności od innych potrzeb, wybierać możemy spośród różnych wariantów zabiegu. Szczególne wskazania do zabiegu to przede wszystkim: problemy z twardą skórą pięt i podeszwy, problematyczne paznokcie u stóp oraz opuchnięte stopy.

PRZECIWWSKAZANIA

Choroby zakaźne skóry i paznokci, otwarte rany, stany zapalne skóry.