AKTUALNOŚCI, BLOG

WRZESIEŃ – KOSMETOLOG POLECA

We wrześniu nasza Kosmetolog Marta poleca Hydra Complex Serum.
 
A dlaczego?
 
Lato w tym roku nas rozpieszczało, było wiele okazji do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zapewne każdy z nas chwytał słońca ile się dało. 🙂 No właśnie … i tu możemy się chwile zatrzymać co słońce robi z naszą skórą.
 
Skóra poddana przewlekłemu dzia­łaniu promieni słonecznych ulega po­grubieniu, staje się szorstka i nieelastyczna, mniej sprężysta i jędrna, na­stępnie ulega stopniowemu zanikowi i ścieńczeniu, a na jej powierzchni po­wstają żółte plamy, piegi, plamy soczewicowate, wybroczyny i teleangiektazje. Tworzą się więc głębokie zmarszczki i bruzdy oraz nasilają procesy nowotworzenia. Najbardziej szkodliwe zmia­ny zachodzą w tkance podskórnej, bo­wiem dochodzi w niej do rozpadu i zaniku włókien kolagenu i elastyny.
 
Dlatego pamiętajmy, wszystko ale z UMIAREM. 🙂
 
Marta poleca aby po takim intensywnym lecie mocno zregenerować skórę i dodatkowo odpowiednio ją nawilżyć. Naszym faworytem, który najczęściej wybierany jest przez nasze klientki jest koktajl Hydra Complex Serum.
 
Jak ten koktajl pomoże rozwiązać Ci problem?
 
Intensywne nawilżenie ukoi suchą i szorstką skórę przez co na co dzień będziesz wyglądać o wiele lepiej, podkład będzie dłużej się utrzymywał i z pewnością zmarszczki będą mniej widoczne.
 
Często widzimy w gabinecie jak po lecie skóra klientek jest przesuszona i odwodniona. Już po pierwszym zabiegu i odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej poprawa jest widoczna gołym okiem. 🙂
 
Nie odkładaj nawyku dbania o siebie na później. Nasze klientki, które poddały się u nas zabiegom są do dziś naszymi klientkami i teraz systematycznie raz w miesiącu obowiązkowo nas odwiedzają. 🙂
 
PS. Będzie nam miło jeżeli podzielą się z Wami opinią o zabiegach w naszym gabinecie. 🙂

You may also like...

Popularne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *