AKTUALNOŚCI, BLOG

AKCJA REGENERACJA – POZBĄDŹ SIĘ PAMIĄTEK Z WAKACJI

AKCJA REGENERACJA – POZBĄDŹ SIĘ PAMIĄTEK Z WAKACJI

 

Dziś rozpoczął się rok szkolny, pogoda co prawda jest jeszcze słoneczna, ale da się już odczuć jesienną aurę. W tym roku mogliśmy cieszyć się latem naprawdę długo. W okresie tym przypominaliśmy o konieczności stosowania filtrów przeciwsłonecznych. Czy udało się Wam systematycznie je nakładać?

Wiemy jak jest ciężko ponieważ nigdy nie ma odpowiedniego momentu na to aby dołożyć kolejną warstwę kremu ochronnego. Pomimo tego, że lato już powoli nas opuszcza to pamiętajcie aby nie przestawać chronić się filtrem, ponieważ jeżeli słońce jest nawet za chmurami, to i tak promienie do nas docierają i mogą uszkadzać naszą skórę.

Okres jesienny jest jednym z naszych ulubionych. Jest to czas kiedy zaczynamy walkę z niechcianymi pamiątkami z wakacji.

 

To najlepszy moment, by ustalić co jest Twoim największym problemem:

  • przebarwienia po lecie?
  • Naczynka?
  • Tłusta lub sucha skóra po wakacjach?
  • Powracający trądzik?
  • Nowe zmarszczki?

 

Spokojnie, większość ludzi po lecie ma te same kłopoty z cerą. Nawet ja 🙂

 

Najważniejsze jest, by w porę przeorganizować swoje letnie nawyki i dostosować się do jesiennej aury.

Jesień to najlepszy czas na mocniejsze kosmetyki z kwasami, retinolem, czy bardziej inwazyjne zabiegi kosmetyczne. Kiedy masz pozbyć się swoich problemów ze skórą jak nie teraz?

Później przyjdzie zima, a przy mrozach to już należy się chronić i dbać o to, co udało się wypielęgnować jesienią, a nie zabierać się za mocne złuszczania skóry.

 

Dopasowanie pielęgnacji domowej jest niezwykle skomplikowane i wymaga głębszej analizy Twojej skóry i Twoich nawyków. Dlatego może się spotkamy i razem ustalimy odpowiedni program pielęgnacji?

Usiądziemy, porozmawiamy o tym, co jest teraz Twojej cerze najbardziej potrzebne tej jesieni (nie muszą to być wcale zabiegi w gabinecie kosmetycznym!).

 

Zapraszam Cię na konsultację.

 

Pozdrawiam,

Marta Słowikowska.

You may also like...

Popularne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *